پایه نهم

دانش آموز عزیز سلام

ورود شما به پایه نهم رو تبریک عرض می کنم. نکاتی در مورد درس ریاضی را می خواهم به شما عزیزان آموزش دهم تا بتوانید این درس را با موفقیت به پایان برسانید. همان گونه که اطلاع دارید، پایه نهم به خاطر انتخاب رشته تحصیلی، پایه ای بسیار مهم و سرنوشت ساز است. درس ریاضی نیز از دو جهت اهمیت به سزایی دارد. اول این که در انتخاب رشته ریاضی فیزیک، علوم تجربی و حتی فنی حرفه ای بسیار تاثیر گذار است.اگر نمره تان پایین باشد، نمی توانید به این رشته ها بروید! دوم این که مطالب ارائه شده در پایه نهم، مطالب اساسی و بسیار مهم است و یادگیری آن تاثیر به سزایی در پایه های بالاتر دارد. اگر کسی ریاضی نهم را به خوبی یادنگیرد، قطعا در پایه های بالاتر دچار مشکل می گردد.

مطالب پایه نهم به نسبت هفتم و هشتم، حقیقتا دشوار هستند و نیازمند تلاش بسیا زیادی است. به ویژه مطالب فصل 4،5،6,7 نیاز به صرف زمان و انرژی زیادی است. این 4 فصل، مهمترین و در عین حال دشوارترین مطالب کتاب شما هستند و در امتحانات هماهنگ نیز بارم بالایی را به خود اختصاص داده اند. مطالب این 4 فصل در همه رشته ها (بدون استثنا) وجود دارد و یادگرفتن آن ها کاملا ضروری است.

نمونه فیلم های آموزشی فصل اول

نمونه فیلم های آموزشی فصل دوم

نمونه فیلم های آموزشی فصل سوم

نمونه فیلم های آموزشی فصل چهارم

نمونه فیلم های آموزشی فصل پنجم

نمونه فیلم های آموزشی فصل ششم

نمونه فیلم های آموزشی فصل هفتم

نمونه فیلم های آموزشی فصل هشتم

چگونه به سایت «علم دوستان» اعتماد کنم و خرید اینترنتی انجام دهم؟

اگر کیفیت محصول مناسب نباشد یا اصلاً محصولی در کار نباشد چه کنم؟!

با کلیک کردن روی آیکن مقابل، شما به سایت «نماد تجارت الکترونیکی» متصل می شوید و می توانید از اعتبار سایت ما اطمینان حاصل نمایید.